Yüksek kaliteli ürün ve hizmet anlayışı temel ilkemizdir*


* Sektörün ihtiyaçlarına teknik ve kaliteli çözümler üretmek için çalışıyoruz

KABLO_KILIFI_logo

Firmamız

Endüstriyel elektrik panoları montaj ve uygulama konusunda uzman ekip tarafından kurulan firmamız sektörün ihtiyaçları noktasında teknik araştırmalar ve çözümler yürütmektedir.

Hedefimiz

Yüksek teknoloji içeren nitelikli yenilik ve ürünleri sektöre kazandırmak , müşterilerinin hizmetine sunmak olan firmamız bu hedefi doğrultusunda emin adımlarla hizmetlerine ve büyümeye devam etmektedir.


Yurtiçi Teslimat Bilgisi :

Tüm Türkiye ve yurtdışından siparişleriniz kabul edilmektedir. Yurtiçi siparişlerinizin teslimatı kargo ile yapılmaktadır. İstanbul ve Kocaeli sınırları içerisinde teslimata ek olarak uygulama hizmeti de ayrıca verilmektedir.

Yurtdışı Teslimat Bilgisi :

Yurtdışı siparişlerinizde siparişinizin içeriğine ve teslim edilecek ülkeye göre nakliye fiyatları değişeceğinden , sipariş esnasında ülke ve sipariş hacim bilgilerine kargo fiyatları netleştirilecektir.

Banka Hesap Bilgisi :

Garanti Bankası / Arif Atalay : İban No: TR06 0006 2000 7750 0006 6115 56

Referanslarımız

1-Schneider Electric ve Enerji Çözümleri
2- 3D Mühendislik
2- Hepsiburada.com
Bireysel referanslarımızı paylaşamıyoruz. Ürünlerimizi ev ve ofis içi kullanan bir çok müşterimiz vardır.
parallax background

Kısaca özetlemek gerekirse, yanmaz kumaş sınıfında bulunan ve ısı izolasyon ve yalıtımının üst jenerasyonu olan ürünümüzü güvenle kullanabilir, ihtiyaca göre evsel olarakta değerlendirebiliriz. Ürettiğimiz kablo kılıfları , yanmaz kumaş sınıfının en değerli ürünü diyebileceğimiz Poliüretan Kaplı Cam Elyaf Kumaş endüstriyel iş dünyasının kullanım açısından kıymeti bilinmesi gereken ve can güvenliğinin üst düzey ürünü olmaya devam etmektedir.


3E Ticaret - Arif Atalay

3E Ticaret / İletişim Yanmaz Kablo Kılıfı
Ek bilgi almak için aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. ( Ürün kodu bildiriniz )